ساخت فصل ۸ بازی تاج و تخت برای ازدواج جان اسنو به تعویق افتاد

مراحل ساخت فصل ۸ سریال محبوب بازی تاج و تخت به تعویق خواهد افتاد تا اعضای تیم ساخت بتوانند در مراسم ازدواج کیت هرینگتون و رز لزلی شرکت کنند. اخیرا آشکار شد که بازیگران نقش‌های جان اسنو و Ygritte ماه گذشته نامزدی خود را اعلام کردند. شاید یکی از دلایل اینکه فصل جدید سریال تا سال ۲۰۱۹ آماده پخش نخواهد شد همین وقفه‌ای باشد که به جهت ازدواج این دو قرار است بوجود آید باشد.

پیشتر Iain Glen بازیگر نقش جوراه اعلام کرده بود که مراحل فیلمبرداری فصل ۸ Game of Thrones به دلیل وجود صحنه‌های متعددی که اکثر بازیگران را در خود خواهد داشت، بیشتر به طول خواهد انجامید. اینگونه برآورد می‌شود که فیلمبرداری تا تابستان ۲۰۱۸ به طول بینجامد.

وجود کیت هرینگتون به قدری برای این پروژه حیاتی شده که او در تماسی که با تهیه کنندگان سریال داشت به آنها گفت: “من می‌خواهم ازدواج کنم و حقیقتا این تقصیر شماست… و همه شما اعضای گروه هم باید در مراسم ازدواج شرکت داشته باشید.”

لازم به ذکر است که این دو مرغ عاشق هنوز تاریخ دقیقی برای مراسم ازدواج تعیین نکرده اند. اگر چه ازدواج دو بازیگر این فیلم در عالم واقعیت می‌تواند خبر خوشحال کننده‌ای برای طرفداران پروپاقرض این سریال باشد ولی قطعا تاخیری که در نمایش سریال بوجود خواهد آورد، کاسه‌ی صبر آنها را لبریز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *